Як можна заощадити, замiнивши вiкна?

Правильний вибір вікна — реальна економія

Комфорт у будинку досягається доступними засобами, один із них — утеплення житла. Це питання можна ефективно вирішити, правильно вибравши метало­пласти­кові вікна. В сучасних економічних умовах такий крок — один з простих способів зниження споживання електроенергії та підвищення практичності житла.

Олександр Манченко, технічний фахівець компанії REHAU,
ділиться з нами секретами та перевагами їхньої продукції та дає поради щодо економії бюджетів.

Енер­го­ефек­тивні вікна — це зниження витрат на опалення житла взимку, кон­ди­ціону­ван­ня приміщення влітку, а також хороше освітлення приміщення. Згідно з даними, наданими фахівцями, 40% тепла в приміщенні втрачається через старі та неякісні вікна. Тому для економії коштів потрібно мінімізувати ці втрати.

Які переваги енерго­збері­гаючих вікон?

Якісні металопластикові вікна забезпечать приміщення свіжим повітрям, збережуть тепло, поліпшать мікроклімат. Вони абсолютно безпечні, використання ПВХ-профілів REHAU Euro-Design 70 і REHAU Ecosol-Design 70 дозволено в школах і лікарнях, в їхньому складі немає шкідливих речовин. Доглядати за ними максимально просто, гладка поверхня забезпечує легке видалення забруднень.

Технічні характеристики

Вимоги ДСТУ свідчать, що вікна повинні відповідати затвердженим нормам опору теп­лоп­ровід­ності, які однакові в більшості регіонів України.

Хороше вікно відповідає кільком критеріям

  • профіль з 5 або 6 камерами (повітряні камери служать ізоляцією між холодним і теплим повітрям), монтажна глибина не менше 70 мм, 2 контури перекриття (всім цим характеристикам задовольняють профільні системи REHAU Euro-Design 70 і REHAU Ecosol-Design 70);
  • склопакет з 2 камерами, наповненими аргоном або криптоном, і з енергоефективним напиленням;
  • фурнітура високої якості з додатковими можливостями провітрювання або підвищеною герметичністю вікна.

Коли найкраще проводити заміну вікон?

Пере­встанов­лювати вікна найкраще між спекотною і холодною порою року. Влітку енергоефективні вікна за рахунок хороших режимів провітрю­вання захищають від спеки, взимку — краще зберігають тепло. І в першому, і в другому випадку вони дозволяють економити на кондиціонуванні та обігріві, що економить електроенергію і знижує витрати. Установку вікон можна проводити поступово, визначаючи порядок, виходячи з реальних потреб. Монтажні роботи краще всього довірити досвідченим виробникам з хорошими відгуками, так як від якісного монтажу залежить ефективність вашого вікна.

Фінансові витрати вас приємно здивують

Встанов­лення метало­пласти­кових вікон не сильно позначиться на вашому бюджеті. Додатковий ремонт не потрібен, а позитивний фінансовий ефект від використання нових вікон ви зможете відчути в найкоротший термін. Варто враховувати, що держава планує запустити кілька програм компенсації коштів, які громадяни витрачають на утеплення будинків. У фінансовому плані ви тільки виграєте.

Додаткові питання

У компанії Wimarco діє телефонна лінія (+38 (048) 706-30-30), зателефонувавши за цим номером, ви отримаєте детальну інформацію від квалі­фікованих спів­робіт­ників компанії, консультацію фахівців. Також багато корисної інформації і зворотний зв’язок можна знайти на нашому сайті.